eBooky

eBooky

Chcete si koupit letenky přímo na stránkách společnosti Ryanair? Nevíte, jak na to a každým KLIKNUTÍM CENA NARŮSTÁ? Netušíte, které služby můžete odmítnout a za které naopak připlatit? Navedu Vás každým kliknutím včetně odbavení online.

Co kdybyste si UMĚLI ZORGANIZOVAT DOVOLENOU bez cestovky a UŠETŘILI AŽ PŮLKU výdajů?

Jak na to Vám ukážu v eBooku S dětmi na pláž bez cestovky.

Naučíte se vyhledávat a rezervovat levné letenky. Zajistíte si ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma. Dozvíte se, jak se dobře pojistit, zvládnout aktuální cestovatelské formality a jak naplánovat dovolenou, která bude bavit nejen Vaše děti, ale i Vás samotné. 

Vše krok po kroku a srozumitelně i PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY.

Toužíte si sami zorganizovat RODINNOU DOVOLENOU na pobřeží Polska a přitom strávit samotnou ORGANIZACÍ MINIMUM ČASU?

Polské Sopoty a jejich okolí znám jako své boty a ráda Vás tímto RÁJEM PROVEDU.

V eBooku Vám doporučím lokalitu k ubytování a pomohu Vám nejen se zařizováním cesty, ale i veškerých výletů.

Vše je v eBooku jednoduše a přehledně vysvětleno. Se mnou si zvládne dovolenou naplánovat i úplný cestovatelský ZAČÁTEČNÍK.

Toužíte s dětmi objevovat krásy slovinského pobřeží, ale samotná organizace dovolené Vám připadá náročná a nebo Vás nebaví?

V eBooku Vám s celou organizací pomohu krok za krokem a to včetně rezervace ubytování.

Doporučím Vám tři pěší okružní stezky po pobřeží z městečka Portorož a tři výlety autem, které jsme s dětmi sami absolvovali. Přesně Vás navedu, kde můžete zaparkovat a kde se můžete najíst nebo si dát výbornou kávu.

Poradím Vám, kde si na výletech udělat koupací pauzu a kde najdete dětská hřiště. Samozřejmě nebudou chybět ani zajímavosti o navštívených místech.