Chcete si zarezervovat letenky přímo na stránkách společnosti Ryanair?

Každým kliknutím však CENA NARŮSTÁ, stránky Vám neustále vnucují spoustu služeb navíc a Vy nevíte, KTERÉ můžete ODMÍTNOUT A ZA KTERÉ RADĚJI PŘIPLATIT?

JSTE TU SPRÁVNĚ.
Já nakupuji letenky u tohoto dopravce i několikrát za rok.
Ráda Vás celou rezervací provedu krok za krokem. Každé kliknutí provedeme spolu.

Jmenuji se Marie Gregořicová a s dětmi vyrážíme k moři již od miminek. Levné letenky nakupuji přímo u letecké společnosti Ryanair a celá rezervace i se zaplacením mi zabere jen pár minut.

Vždy tomu tak nebylo. Když jsem si poprvé našla levné letenky, koupila jsem je nakonec přes třetí stranu. Podobného zprostředkovatele jako je například Kiwi, Pelikán a spousta jiných.

Proč? Na stránkách Ryanairu jsem se vůbec nevyznala. Zdály se mi nepřehledné a každým kliknutím cena letenek narůstala. Nakonec jsem se proklikla k ceně, která narostla snad o 10 000 Kč a věřila, že k moři opět vyrazíme autem.

Neměla jsem nikoho, kdo by mi s rezervací pomohl a tak jsem využila přehledného webu jednoho z přeprodejců. Letenky stály jen o 2,500,- Kč více a nákup byl velmi jednoduchý. Časem jsem na tento druh nákupu však doplatila.

Nakonec jsem se naučila porozumět systému rezervace na stránkách Ryanairu a letenky už kupuji výhradně tam. Případné komplikace řeším rychle a efektivně přímo s dopravcem.

Kolik mohou stát zpáteční letenky od Ryanairu pro čtyřčlennou rodinu se dvěma malými kufry?

Proč kupovat letenky přímo u Ryanairu?

Díky online kurzu „Jak si zarezervovat letenky u společnosti Ryanair“ se dozvíte:

Kde, kdy a odkud vyhledávat levné letenky.

Proč vyhledávat, ale nekupovat letenky u společností jako je Kiwi, Pelikán a jiní?
Které služby si připlácím a které naopak odmítám a proč?

Jak provést rezervaci včetně online odbavení.

Letenky zarezervujeme společně přímo na webu Rynairu. Provedu Vás každým kliknutím bez zbytečného navýšení ceny za letenky. Vysvětlím Vám co a proč při rezervaci zvolit.

Jaká jsou specifika létání s dětmi do dvou let a co Vás čeká na letišti?

Co všechno můžete vzít malému dítěti do letadla? Jak je to s limitem na tekutiny?
Jak a kde odbavíte kočárek a jaké kontroly Vás čekají?

CO V ONLINE KURZU NAJDETE?

PRAKTICKOU ČÁST

Společně si stručně a výstižně projdeme jak na zavazadla, povolené a zakázané předměty na palubě letadla a jak na sedadla v letadle. Vysvětlíme si, které služby za příplatek jsou zbytečné a proč.
Tato část Vás připraví na to, abyste efektivně a s porozuměním zvládli rezervaci letenek ve video návodech.

5 PODROBNÝCH VIDEO NÁVODŮ

Čekají Vás jasné, stručné a výstižné video návody. Většinou trvají cca 5-15 minut. Efektivně Vás dovedou k cíli každým kliknutím. Kdykoli se k nim můžete vrátit nebo si video pozastavovat, pokud potřebujete více času.

MOJI OSOBNÍ PODPORU

Spolu s kurzem dostanete přístup do uzavřené FB skupiny, kde se budete moci ptát na nejasnosti přímo mě a svých spolužáků. Obsah ve skupině uvidí pouze členové skupiny. Moje osobní podpora v této skupině trvá 10 týdnů od začátku kurzu. I poté se zde můžete radit se svými spolužáky.

JAKÉ VIDEO NÁVODY OBSAHUJE KURZ?

Online kurz již vyzkoušeli první rodiče. A co na něj řekli?

„Děkuji za perfektní kurz nabitý praktickými a velmi užitečnými informacemi. Ihned jsem nabité znalosti použila pro naši nadcházející cestu na Kypr. Vše je vysvětleno jednoduše a srozumitelně. Díky videonávodům je vybírání a rezervace letenek radost a ne stres, že někde něco uděláte špatně. Pokud se poprvé chystáte na nákup letenek, rozhodně kurz doporučuji. Je to skvělá investice, která vám může ušetřit nemalé peníze."
Klára Horáčková
www.klarawebdesign.cz
„Čas od času jsem narazila na někoho, kdo učil, jak za pár korun procestovat celý svět. Nikdy jsem se k tomu ale neodhodlala, a ani tomu moc nevěřila. Až díky Marii jsem si naplánovala rovnou celý seznam míst, kam se podíváme doslova za pár korun. V kurzu jsou všechny důležité informace přehledně sepsané na jednom místě. Navíc jsou tam různé tipy, vlastní zkušenosti a rady (například které služby se vyplatí, nebo jakým způsobem si letenky vybírat). Nejvíc oceňuji video návody, které vás dovedou krok za krokem k vaší vysněné dovolené (letence). Díky tomu si zvládne zarezervovat letenky snad každý, i když to nikdy nedělal. Já už teď přemýšlím, kam si s rodinou zaletíme jako první a díky kurzu mám jasno, jak na to.”
Péťa Linhová
www.srdceprirodep.cz
„Musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená tím, jak je kurz detailně zpracován a vše podrobně popsáno. A co je důležité, jsou zde zmíněna i rizika, přesně tedy víte, čeho se vyvarovat. Vždy je zdůrazněno, na co si dát pozor, je vypíchuta důležitost posloupnosti jednotlivých kroků. Výborně zpracovaná je kapitola o cestování s malými dětmi do 2 let. Tahle kategorie cestujících má totiž svoje specifika. Ve video návodech s výběrem letenek je vše krásně vysvětleno a popsáno, zdůrazněny jsou důležité body. Maruška evidentně předává veškeré své know how a nic si nenechává pro sebe. Návody v kurzu jsou propracované do největších detailů, takže nákup letenek zvládne určitě každý! Vše je jasně a srozumitelně vysvětlené krok za krokem. Je vidět, že Maruška všechny procedury velmi dobře zná a má sama odzkoušené. V letectví se pohybuji spoustu let a znám různé vychytávky, které usnadní cestování. A to jsem si myslela, že už (skoro) všechno znám 🙂 Dozvěděla jsem se zde pár novinek a udivilo mě množství informací, tipů a praktických rad, které Maruška v kurzu sdílí. Pokud plánujete cestovat s leteckou společností Ryanair, jednoznačně jděte do toho. Jestli chcete cestovat na vlastní pěst s dětmi a ušetřit za cestovku, vřele doporučuji Maruščin kurz. P.S.: Dávám 10 bodů z deseti!“
Alexandra Taranzová - S klidem do oblak
www.alexandrataranzova.cz

Představte si ten pocit, kdy sedíte v letadle a víte, že jste za letenky ušetřili tisíce korun.

  Tento online kurz pořídíte za cenu 399 Kč nebo 17 eur. 
 

  Za stejnou cenu si koupíte latéčko se zákuskem pro dva. Nebo jeden vstup do wellness na pár hodin.

 Ušetří Vám však tisíce korun, které byste opakovaně připláceli přeprodejcům letenek za pár kliknutí na webu Ryanairu. O cenách letenek u cestovních kancelářích raději ani nemluvím.
 

 Najdete v něm pět podrobných video návodů, ať přesně víte, kam kliknout.

 Konečně si s minimální námahou a za pár minut koupíte letenky za nejnižší možnou cenu.

 Pokud chcete ušetřit během pár minut několik tisíc korun, vstupte za námi do online kurzu stisknutím tlačítka níže HNED TEĎ: