Chcete si zarezervovat letenky přímo na stránkách společnosti Ryanair?

Každým kliknutím však CENA NARŮSTÁ, stránky Vám neustále vnucují spoustu služeb navíc a Vy nevíte, KTERÉ můžete ODMÍTNOUT A ZA KTERÉ RADĚJI PŘIPLATIT?

JSTE TU SPRÁVNĚ.
Já nakupuji letenky u tohoto dopravce i několikrát za rok.
Ráda Vás celou rezervací provedu krok za krokem. Každé kliknutí provedeme spolu.

Jmenuji se Marie Gregořicová s dětmi vyrážíme k moři již od miminek. Levné letenky nakupuji přímo u letecké společnosti Ryanair a celá rezervace i se zaplacením mi zabere jen pár minut.

Vždy tomu tak nebylo. Když jsem si poprvé našla levné letenky, koupila jsem je nakonec přes třetí stranu. Podobného zprostředkovatele jako je například Kiwi, Pelikán a spousta jiných.

Proč? Na stránkách Ryanairu jsem se vůbec nevyznala. Zdály se mi nepřehledné a každým kliknutím cena letenek narůstala. Nakonec jsem se proklikla k ceně, která narostla snad o 10 000,- Kč a věřila, že k moři opět vyrazíme autem.

Neměla jsem nikoho, kdo by mi s rezervací pomohl a tak jsem využila přehledného webu jednoho z přeprodejců. Letenky stály jen o 2 500 Kč více a nákup byl velmi jednoduchý. Časem jsem na tento druh nákupu však doplatila.

Nakonec jsem se naučila porozumět systému rezervace na stránkách Ryanairu a letenky už kupuji výhradně tam. Případné komplikace řeším rychle a efektivně přímo s dopravcem.

Kolik mohou stát zpáteční letenky od Ryanairu pro čtyřčlennou rodinu se dvěma malými kufry?

Proč kupovat letenky přímo u Ryanairu?

Díky eBooku „Jak si zarezervovat letenky u společnosti Ryanair“ se dozvíte:

Kde, kdy a odkud vyhledávat levné letenky.

Proč vyhledávat, ale nekupovat letenky u společností jako je Kiwi, Pelikán a jiní?
Které služby si připlácím a které naopak odmítám a proč?

Jak provést rezervaci včetně online odbavení.

Letenky zarezervujeme společně přímo na webu Rynairu. Provedu Vás každým kliknutím bez zbytečného navýšení ceny za letenky. Vysvětlím Vám co a proč při rezervaci zvolit.

Jaká jsou specifika létání s dětmi do dvou let a co Vás čeká na letišti?

Co všechno můžete vzít malému dítěti do letadla? Jak je to s limitem na tekutiny?
Jak a kde odbavíte kočárek a jaké kontroly Vás čekají?

EBook již prověřili první čtenáři. A co na něj řekli?

„Velice podrobný popis, jak si zarezervovat letenky. Pochopí i úplný začátečník v létání. Dále v e-booku najdete dobré tipy, jak a kde ušetřit za cestu, odkud letět, kde koupit pojištění, na co nezapomenout a další praktické rady z osobní zkušenosti autorky. Doporučila bych nejen kamarádkám s dětmi, ale i starším kamarádkám, které mají obavy z létání.
Anita Tichá
www.casopisminimalisti.cz
Ebook je velmi šikovně poskládaný. Krok za krokem vás provede rezervačním systémem u společnosti Ryanair, takže koupit letenky již není otravným a mnohdy nadlidským úkonem. Děkuji Marušce za odvedenou práci, protože věřím, že může nejednomu usnadnit jinak zdlouhavý proces objednávání letenek :)“
Lucie Ausobská
www.lucieausobska.cz
"Naše poslední dovolená se dosti prodražila a tak jsem si říkala, že tentokrát se obejdeme bez cestovky. Bez zkušeností bychom však bloumali dlouhé hodiny a dny na internetu. Proto jsem vsadila na jistotu a stáhla si tento eBook, který je podrobně vypracovaný. Dozvíte se, kdy nejvýhodněji koupit letenky, kde je najít a kde je nakupovat. Dále také odkud letět. V eBooku také naleznete detailní popis toho, jak letenky zarezervovat. Ebook moc doporučuji. Ušetřil mi spoustu času!“
Metodička a lektorka AJ pro děti Karina Černá
www.englishland.cz

Představte si ten pocit, kdy sedíte v letadle a víte, že jste za letenky ušetřili tisíce korun.

  Tento eBook pořídíte za cenu 199 Kč nebo 9 eur. 
 

  Za stejnou cenu si koupíte dvě latéčka v lepší kavárně.

 Ušetří Vám však tisíce korun, které byste opakovaně připláceli přeprodejcům letenek za pár kliknutí na webu Ryanairu. O cenách letenek u cestovních kanceláří raději ani nemluvím.
 

 Najdete v něm spoustu printscreenů, ať přesně víte, kam kliknout.

 Vidíte v textu podtržené slovo či sousloví? Klikněte na něj a dozvíte se více informací – i v tom spočívá kouzlo eBooku.

 Konečně si s minimální námahou a za pár minut koupíte letenky za nejnižší možnou cenu.

 Pokud chcete ušetřit během pár minut několik tisíc korun, objednejte si můj eBook stisknutím tlačítka níže HNED TEĎ:

Malá ochutnávka z eBooku: