CHCETE rodinnou dovolenou ZA PŮLKU VÝDAJŮ?

Toužíte cestovat s dětmi levně, bezpečně a podle svých představ?


Jste tu správně 🙂


Vím, jak si dovolenou krok za krokem zařídit bez zbytečných výdajů. Najít letenky za pár tisíc pro celou rodinu, zarezervovat je přímo u dopravce bez zbytečného připlácení, najít super ubytování, levně se stravovat na dovči a o mnoho víc.
A ráda to naučím i Vás.

Ušetříte až 50 % nákladů a už nebudete muset vydřené desetitisíce odevzdávat cestovce za pár kliknutí v rezervačních systémech.

Jmenuji se Marie Gregořicová a s dětmi vyrážíme k moři už od miminek. Cestování se pro naši rodinu stalo automatickou činností, kdy už nemusíme nic složitě řešit. Koupíme letenky, zaplatíme cestovní pojištění, rezervujeme ubytování a vyrazíme do vytoužené destinace. 

Dříve tomu tak nebylo. Stavěli jsme dům, já byla na mateřské, letenky byly drahé… Když už jsem našla nějaké cenově dostupné, poprat se s rezervací přímo na stránkách dopravce byl nadlidský úkon. Konečná cena se všemi službami, které mi systém vnucoval velmi narostla a já nevěděla, zda je potřebuji nebo je mohu odmítnout.

Během několika let cestování jsme už řešili snad všechny možné otázky a problémy. Ráda Vám předám své zkušenosti a naučím Vás, jak si od A do Z a za poloviční výdaje zařídíte dovolenou, jež bude bavit nejen Vaše děti, ale i Vás samotné. 

Jak na letenky?

✓ Všichni mluví o levných letenkách, ale když hledáte Vy, stojí všechno majlant? Ukážu Vám klik za klikem jak a kde hledám levné letenky já.

Možná jste si levné letenky už našli a zkoušeli jste je zarezervovat u dopravce. Během pár kliků jste byli na dvojnásobné ceně? Ano, přesně to se kdysi stalo i mně a tak pro Vás mám návody klik za klikem, ať vše zvládnete bez zbytečného připlácení. Zaregistrujete se u společnosti Ryanair nebo Wizz Air a zarezervujete si letenky přímo u jedné z těchto společností, a to krok za krokem pomocí video návodů, jež trvají maximálně 15 minut. Pár dní před odletem se díky video návodu odbavíte a získáte palubní lístky, které Vám umožní vstup na palubu letadla. S mými návody už Vás nic nepřekvapí.

Co mám dělat s kočárkem na letišti? Můžu vzít miminku vodu do termosky nebo to u bezpečnostní kontroly neprojde? I my jsme se poprvé na letišti s dětmi motali a nevěděli co, kde a jak. A právě proto jsem pro Vás vše podrobně sepsala. Vysvětlím Vám specifika rezervace místa pro dítě do 2 let a jak si poradit s kočárkem na letišti. Před odletem společně projdeme, co Vás na letišti čeká a jak se na něm zvládnete snadno orientovat.

Jak na cestovní pojištění a připojištění storna cesty

✓ Taky máte obavy, že Vaše dítě před cestou onemocní a nikam neodletíte? Nevíte, kde a jak si pojištění storna sjednat? Nebo Vám v cestovce dokonce tvrdili, že storno cesty lze sjednat pouze na zakoupené zájezdy? Nesmysl. V kurzu si spolu sjednáme cestovní pojištění a připojištění storna cesty u pojišťovny, která je partnerem těch největších cestovních kanceláří. Opět vše podle podrobných video návodů.

✓  Na pojištění šetřit nebudeme, přesto Vám vysvětlím, jak získat tu nejlepší cenu za cestovní pojištění a za připojištění storna zájezdu.

Jak na ubytování

Říkáte si, jak se asi po příletu dostanete z letiště na ubytování? A jak a kde vůbec ubytování hledat? Ve video návodech Vám ukážu, jak se zaregistrovat na stánkách Booking.com a Airbnb.cz. Dále Vás provedu vyhledáváním ubytování na obou platformách. Poradím Vám, co si před výběrem ubytování promyslet.

Vybrané ubytování si pak krok za krokem zarezervujeme. Poradím Vám, na co si dát při výběru ubytování pozor.

✓ Pomůžu Vám i s cestou z letiště na ubytování.

Pohled na Budvu z ostrova Havaii
Kouzelné Alberobello v Itálii
Nekonečné pláže na Fuerteventuře
Písečné duny na Gran Canarii
Dechberoucí prosluněná Barcelona
Nezapomenutelné Benátky
To vše můžete zažít i Vy. Letenky pro čtyřčlennou rodinu jsem pořídila:
na Fuerteventuru za 10 000,- Kč,
do Bari kousek od Alberobella za 8 000,- Kč
do dechberoucí Barcelony za 8 000,- Kč
do španělské Valencie za 6 000,- Kč.

V on-line kurzu najdete 4 Moduly

Praktickou část

U každého modulu je praktická část, kde si nejdříve vysvětlíme co, kdy a proč budeme zařizovat. Tato část Vás připraví na to, abyste efektivně a s porozuměním zvládli rezervaci jednotlivých služeb ve video návodech.

16 podrobných video návodů

Čekají Vás jasné, stručné a výstižné video návody. Většinou trvají cca 5-15 minut. Efektivně Vás dovedou k cíli každým kliknutím. Kdykoli se k nim můžete vrátit nebo si video pozastavovat, pokud potřebujete více času.

Moji osobní podporu na FB

Spolu s kurzem dostanete přístup do uzavřené FB skupiny, kde se budete moci ptát na nejasnosti přímo mě a svých spolužáků. Obsah ve skupině uvidí pouze členové skupiny. Moje osobní podpora v této skupině trvá 10 týdnů od začátku kurzu. I poté se zde můžete radit se svými spolužáky.

Jaké video návody v kurzu najdete?

Návody jsou natočené na webovém rozhraní v počítači, nikoli na mobilním telefonu nebo v aplikaci.

V mobilním telefonu a v aplikacích se tedy může zobrazení mírně lišit.

Možná se nemůžete rozhodnout, kam vlastně vyrazit. A taky se bojíte úrazů na dovolené… a tápete, co si sbalit do lékárničky. Nevadí, jsou tu bonusy:

Bonus 1

V bonusové části najdete podrobně sepsané itineráře z destinací, které jsme s dětmi navštívili: Zadar v Chorvatsku, Valencie ve Španělsku, Paphos na Kypru, Bari v Itálii, Athény v Řecku, Kanárské ostrovy Fuerteventura, Lanzarote, Gran Canaria a Tenerife. Destinace postupně přidávám.

Poradím Vám, odkud koupit levné letenky, jak se dostat v konkrétní destinaci z letiště na ubytování, kde se ubytovat, kam a jak na výlety a procházky, kde se najíst atd.

Bonus 2

Jak rychle postupovat, když Vás požahá medúza, šlápnete na ježka, unáší Vás zpětný proud? Co si s sebou zabalit do lékárničky a co mít neustále u sebe? To vše se dozvíte v této bonusové části.

On-line kurz již absolvovalo několik lidí. Co na něj řekli?

Reference

„Maruška, moc ďakujem za možnosť absolvovať tvoj online kurz S detmi na pláž bez cestovky. Som z neho nadšená, získala som nielen obrovské množstvo vynikajúcich informácií ako cestovať s detmi bez cestovky od A po Z , ale aj odvahu ísť do toho👍. Kurz môžem len a len odporučiť, pretože je úžasne spracovaný, oceňujem ako v ňom všetko krásne vysvetluješ a tak, aby to človek pochopil.“
Renáta Jankovičová
Autorka projektu Reštart tela a mysle
„Marušky kurz je skvělý. Provede Vás teoreticky i prakticky krok za krokem objednáním letenek, pojištění i ubytování. Neopomene ani zajímavé tipy na výlety, stravování a celková specifika cestování s dětmi. Její kurz je komplexní a díky němu už nemusí být cestování letadlem s dětmi strašákem. Já si po absolvování kurzu hned zabookovala dovolenou přes booking.“
Lucie Ausobská
Péče o ženy, www.lucieausobska.cz
„Jednoduše skvělý kurz! V minulosti bychom si netroufli vyrazit na dovolenou do zahraničí bez cestovky a už vůbec ne s malými dětmi. Díky tomuto kurzu jsme zjistili, že na tom není vůbec nic složitého a že to zvládneme jednoduše i my. A dokonce díky tomu ušetříme spoustu peněz! Především si ale můžeme vše zařídit podle vlastních představ. Doporučuji ho všem, kteří by rádi se svými dětmi cestovali, ale nemají odvahu a znalosti si vše zajistit sami. Nákup výhodných letenek, pohyb na letišti, zařízení potřebných záležitostí nebo zajištění ubytování už pak bude hračka. K tomu spousta tipů pro rodiny s dětmi, které ocení každý rodič. Těšíme se, do kolika destinací teď s naší rodinou jednoduše vyrazíme!“
Renata Metzlová
www.hravestroje.cz a maminka 3 dětí

Představte si, jak si užíváte dovolenou u moře s pocitem, že za ušetřené peníze byste hned mohli vyrazit na další.


Cena tohoto kurzu je 4500 Kč nebo 180 eur. 

Stačí si zorganizovat jednu jedinou dovolenou a investice se Vám několikanásobně vrátí. 

✓ Své zkušenosti s cestováním jsem sbírala několik let, poučila jsem se ze spousty chyb a našla způsoby, jak snížit náklady. 

 Díky mému kurzu to zvládne opravdu i začátečník. Ano, i když neumíte cizí jazyky. A nevadí, že nejste technický typ.

✓ Tento kurz je plný video návodů a vše, co si potřebujete zařídit, je zmapované klik za klikem. Už žádná suchá teorie, ale vše si se mnou pěkně vyzkoušíte. Navíc získáte moji osobní podporu v uzavřené Facebookové skupině na celých 10 týdnů od zahájení kurzu.

✓ Kurz trvá 4 týdny, v pracovních dnech si stačí večer pár minut studovat teorii, o víkendu se pustíte do rezervace samotné pomocí video návodů. Pokud se někde zdržíte, vůbec to nevadí, budete postupovat svým tempem.

✓ K online kurzu a jeho aktualizacím máte neomezený přístup a k návodům se můžete kdykoli vrátit. 

✓ Pokud chcete cestovat přesně podle svých představ, objednejte si jej IHNED kliknutím níže!

Malá ochutnávka z online kurzu:

Vpravo můžete shlédnout část video návodu „Jak si zarezervovat letenky u společnosti Wizz Air“. Uděláte si tak představu o tom, jak je kurz vedený v praktické části a zda jsou pro Vás návody dostatečně podrobné.

Každému video návodu předchází teoretická část, kde je přesně vysvětleno co a proč dělám ve video návodu. Celková délka video návodu je kolem 15:58, ukázka má délku 7:38.