UŽ VÁS NEBAVÍ platit PROVIZE CESTOVNÍ KANCELÁŘI za rodinnou dovolenou u moře a chcete si konečně dovolenou ZAREZERVOVAT SAMI?

Nebo máte z CESTOVÁNÍ do zahraničí na VLASTNÍ PĚST takový STRACH, že nakonec raději zůstanete doma nebo vyrazíte na chalupu do Jeseníků?

JSTE TU SPRÁVNĚ 🙂


Vím, jak si dovolenou krok po kroku zařídíte a naplánujete SAMI.

UŠETŘÍTE až 50% nákladů oproti nákupu přes cestovní kancelář.

Jmenuji se Marie Gregořicová a s dětmi vyrážím k moři už od miminek. Cestování se pro naši rodinu stalo automatickou činností, kdy už nemusíme nic složitě řešit. Koupíme letenky, zaplatíme cestovní pojištění, rezervujeme ubytování a vyrazíme do vytoužené destinace. 

Dříve tomu tak nebylo. Stavěli jsme dům, já byla na mateřské, letenky byly drahé… Když už jsem našla nějaké cenově dostupné, poprat se s rezervací přímo na stránkách přepravce byl nadlidský úkon. Konečná cena narostla se všemi službami, které mi systém vnucoval a já nevěděla, zda je potřebuji nebo je mohu odmítnout.

Za spoustu let cestování jsme už řešili snad všechny možné otázky a problémy. Ráda Vám předám své zkušenosti a naučím Vás, jak si od A do Z a za poloviční výdaje zařídíte dovolenou, která bude bavit nejen Vaše děti, ale i Vás samotné. 

Jak na letenky nebo cestu autem

✓ Naučíte se vyhledat CENOVĚ VÝHODNÉ letenky.

✓ Vysvětlím Vám, za které služby si u společností Ryanair a Wizz Air připlácíme a které naopak nepotřebujete. Zjistíte, co si můžete vzít pro malé dítě na palubu letadla a co s kočárkem na letišti.

✓ Prozradím Vám, jak si efektivně naplánovat cestu k moři autem a na co nezapomenout.

Už žádný zbytečný stres z toho, co všechno by se mohlo stát!

Jak na ubytování a co
Vás čeká na letišti

✓ Najdete si ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma. Dám Vám i pár tipů na to, jak se v destinaci stravovat.

✓  Poradím Vám, kde na jednotlivých letištích zaparkovat a co všechno Vás čeká před nástupem do letadla.

✓ Ukážu Vám, jak si zjistit spoje MHD z letiště na ubytování ve Vaší destinaci.

Jak na cestovní pojištění

✓ Sjednáme si spolu cestovní pojištění on-line krok za krokem.

✓ Připojistíme si storno zájezdu, protože s dětmi člověk do poslední chvíle nemá jistotu, že na dovolenou opravdu odletí.

✓ Na pojištění šetřit nebudeme, naopak si připlatíme za služby spolehlivé pojišťovny, která je partnerem těch největších cestovních agentur.

Bonusy

Bonus 1

„Jak si zarezervovat letenky od společnosti Wizz Air“.

Krok za krokem si letenky zarezervujeme přímo u dopravce na stránkách v českém jazyce. Bonus obsahuje print screeny a vysvětlení rezervace krok za krokem. 

Bonus 2

„Jak si zarezervovat letenky od společnosti Ryanair“.

Krok za krokem si letenky zarezervujeme přímo u dopravce na stránkách v českém jazyce. Bonus obsahuje print screeny a vysvětlení rezervace krok za krokem. Navíc Vám jako dárek poskytnu přístup k videu, díky kterému si krok za krokem vytvoříte účet u společnosti Ryanair a uložíte si do něj informace o cestujících. Rezervovat letenky pro Vás tak bude ještě rychlejší a jednodušší.

Bonus 3

„Jak si zarezervovat ubytování na serveru Booking“.

Krok za krokem si společně zarezervujeme ubytování na serveru Booking.com.

NA KOLIK MŮŽE VYJÍT DOVOLENÁ PRO ČTYŘČLENNOU RODINU NA 11 DNÍ?

Ebook si přečetlo několik dobrovolníků. Co na něj řekli?

Reference

Naprosto praktický průvodce jak naplánovat rodinnou dovolenou od A do Z a na nic při tom nezapomenout. Moc oceňuji praktické rady, tipy a linky vložené přímo v dokumentu, které mi ušetřily práci při hledání. Vřele doporučuji všem, kdo chtějí vyrazit do světa po své vlastní ose.“
Zuzana Bezpalcová
www.vyletomaniesezuzkou.cz
Prvé cestovanie s dieťaťom nás ešte len čaká. V ebooku som sa dozvedela veľa praktických tipov, ktoré nám pomôžu a uľahčia cestovanie. Viem, na čo by sme nemali zabudnúť pred samotnou cestou, na čo si dávať pozor a ako si naplánovať dovolenku. Veľmi oceňujem tipy na ubytovanie a letenky.
Aneta S.
Maminka
„eBook „S dětmi na pláž“ je opravdu skvělý! Jsou v něm podrobně zpracované všechny důležité informace pro cestování s dětmi, od pojištění, tipy v rámci objednávání letenek, jak se dostat z letiště, tipy na výlety, parkování na letišti a jiné. Můžete si tak sami naplánovat skvělou dovolenou s dětmi a ušetřit polovinu svých výdajů. Vyzkoušejte a uvidíte sami! Skvělé!!!“
Jana Žáčková
finanční poradce s cestovatelským srdcem


Představte si, jak si užíváte dovolenou u moře s pocitem, že za ušetřené peníze byste hned mohli vyrazit na další.

Cena tohoto eBooku je 749 Kč nebo 32 eur. 

Za stejnou cenu pořídíte třeba vstup do saunového světa na pár hodin. 

 Své zkušenosti s cestováním jsem sbírala několik let a poučila se ze spousty chyb. 

 EBook Vám ušetří nespočet hodin vyhledávání na internetu a ověřováním informací. 

 Najdete v něm vyšlapanou cestičku k cestování na vlastní pěst. Vyhnete se spoustě omylům a ušetříte desítky tisíc korun, které byste museli připlatit cestovce za její služby. 

DÍKY MÉMU EBOOKU A NÁVODŮM V NĚM TO ZVLÁDNE OPRAVDU I ZAČÁTEČNÍK. A NEMUSÍTE ANI MLUVIT ANGLICKY.

Odkazy na důležité webové stránky jsou umístěné přímo v eBooku. Už žádné kopírování odkazů, stačí na ně kliknout. 

K eBooku a jeho aktualizovaným verzím máte neomezený přístup, stačí si ho kdykoli opět stáhnout přes odkaz v e-mailu, který Vám přijde po připsání platby na můj účet. 

Pokud chcete tento eBook, objednejte si jej IHNED kliknutím zde!

Malá ochutnávka z eBooku: